Sezon zimowy kamperem 

Kamperem w góry!

Wyjazd na narty równie często wiąże się z wielkimi nadziejami, jak i z wielkim rozczarowaniem. Często zastane na miejscu kwatery mogą prezentować się znacznie gorzej niż na zdjęciach, również problemem okazuje się pogoda. Zdarza się, że w danym miejscu śniegu jest za mało, by można było sobie poszusować, choć kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów dalej warunki są już co najmniej dobre.

Co nam pozostaje, jakie mamy opcje?

Pozostaje nam dojeżdżać codziennie z miejsca naszego noclegu do miejsca gdzie warunki pogodowe i narciarskie są dużo lepsze., ale tracimy czas, tracimy paliwo na dojazdy. Czy może być inaczej? 

Apartament na kołach!

Wynajmując u nas  Apartament na kołach jesteś niezależny, nie musisz martwić się o warunki narciarskie, zawsze możesz pojechać do miejsca idealnych warunków pogodowych.

Nasze kampery spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, bardzo wygodne łóżka, prysznic, toaleta, ogrzewanie, telewizor pozwoli spędzić miło czas w mroźne wieczory przy lampce wina. Wszystkie kampery posiadają pakiet zimowy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Podróż kamperem z dziećmi

Podróż kamperem z dziećmi Podróżowanie kamperem z dziećmi: Wyzwania i Przyjemności Marzysz o...

Czytaj więcej

Jak wybrać odpowiedniego kampera na wynajem?

Jak wybrać odpowiedniego kampera na wynajem?

Jak wybrać odpowiedniego kampera? Jakiego kampera powinniśmy wynająć?  Wybór kampera na wyprawę to kluczowy krok, który decyduje o komforcie i satysfakcji z podróży. Wiele czynników należy wziąć pod uwagę, aby podjąć najlepszą decyzję. Jeśli jesteś w drodze do...

Jak zadbać o porządek podczas podróży kamperem?

Jak zadbać o porządek podczas podróży kamperem?

Czystość kampera: Jak zadbać o porządek podczas podróży i przed zwrotem do wypożyczalni?Sprzątanie kampera - wskazówki i poradyRegularne opróżnianie toalety i zbiornika na wodę szarą Podczas podróży kamperem ważne jest również regularne opróżnianie toalety i zbiornika...