Wyprawa kamperowa

15 dniowa zorganizowana WYPRAWA KAMPEROWA do Chorwacji z Wypożyczalnią Kamperów:

TERMIN:

od 17 Września 2022r.
do 01 Października 2022r.

CEL:

Cieszyn, Balaton, Cikat, Zadar, Park Narodowy Jezior Plitwickich, Trogir, Dubrownik, Termy Tuhelj, ( trasa około 4000km )

KOSZTY WYPRAWY:

Całkowity szacunkowy koszt wyprawy: za całą 4 osobową rodzinę przy wynajmie 1 kampera od około 15500 zł za 15 dni wakacji.
W skład kosztów wyprawy wchodzą następujące składniki: wynajem kampera na cały okres wyprawy, paliwo, opłaty drogowe, parcele na kampingach, atrakcje turystyczne, bilety wstępu, wyżywienie.
Każdy kto wynajmie kampera od FAJNYKAMPER.PL może zapisać się na wyprawę, którą zorganizowaliśmy. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji, miejsc do zwiedzania, pokażemy wam Chorwację z perspektywy Kampera.

TRASA:

dojazd: Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja
powrót: Węgry, Słowacja, Czechy, Polska

SZCZEGÓŁY:

Najdłuższe dzienne przejazdy będziemy robić do Chorwacji ( około 600km.), oraz na powrocie do Polski. Zwiedzając Chorwację dziennie będziemy robić zdecydowanie krótsze odcinki. Każdy uczestnik wyprawy sam decyduje czy podąża razem z grupą wedle ustalonego planu, czy chce zostać dłużej w konkretnym miejscu. Plan trasy może ulec zmianie, wszystko zależy od pogody. Sami podejmujemy decyzję co będziemy robić np: wycieczka, plaża, basen, rower.

PLAN WYPRAWY:

•16.09.2022

Polska: Tczew

Od godz. 12:00/17:00 – wydawanie kamperów, szkolenie w Fajnykamper Tczew ul. Norwida 37

• 17.09.2022
Polska: Tczew/Cieszyn
Godz.12:00 wspólny wyjazd w kierunku Cieszyna na camping  pod czarnym bocianem. Godz. 20:00 wspólna ognisko na campingu. Odpoczynek przed dalszą podróżą.
( trasa około 570km )

• 18.09.2022
Polska/Węgry: Cieszyn/Zamardi
Wyjazd po śniadaniu na Camping Mirabella nad jeziorem Balaton. Odpoczynek po podróży, dla chętnych korzystanie z pobliskich restauracji.
( trasa około  480km )

• 19.09.2022
Chorwacja: Balaton/Cikat:
Po śniadaniu wyjazd na Camping Cikat wyspa Losinij jedna z najbardziej zielonych wysp Chorwacji . Jedziemy autostradami dojeżdżamy do miejscowość Valbiska gdzie promem przepłyniemy na wyspę, rejs około 20min. Po południu dojeżdżamy na camping i możemy korzystać z basenów, restauracji, plaży.
( trasa około 500km )

• 20.09.2022
Chorwacja: Cikat:
Całodzienny odpoczynek na campingu. Możliwość skorzystania z regionalnych atrakcji, zwiedzanie, aktywny wypoczynek, restauracje.

( trasa brak )

• 21.09.2022
Chorwacja: Cikat/Zadar
Rano wyjazd w kierunku campingu Falkensteiner miejscowość Zadar, jedziemy wzdłuż wybrzeża gdzie czekają nas piękne widoki, zrobimy kilka przystanków. Po południu dojazd na camping. Możliwość skorzystania z ofert campingu, aquaparku, basenów, restauracji, zabiegów spa. 
( trasa około 320km )

• 22.09.2022
Chorwacja:Zadar
Całodzienny odpoczynek na campingu, plaże, baseny, zwiedzanie miasta, dla chętnych całodniowa wycieczka do Narodowego Parku Kornati.
( trasa brak )

• 23.09.2022
Chorwacja: Zadar

Całodzienny odpoczynek na campingu, plaże, baseny, zwiedzanie miasta, dla chętnych wycieczka do Parku Narodowego Jezior Plitwickich.

( trasa brak )

• 24.09.2022
Chorwacja: Zadar/Trogir
Wyjazd kamperami po śniadaniu kierunek autokamp Trogir. Droga prowadzi wzdłuż wybrzeża, zrobimy kilka przystanków. Po dojeździe na camping możliwość skorzystania z atrakcji, dla chętnych zwiedzanie starówki Trogir. 
( trasa około 130km )

• 25.09.2022
Chorwacja: Trogir
Całodzienny pobyt w Trogir, zwiedzanie miasta, plaża, możliwość wynajęcia łodzi motorowej ( pilot ma odpowiednie uprawnienia ).
( trasa brak )

• 26.09.2022
Chorwacja: Trogir/Dubrownik
Rano po śniadaniu wyjazd na camping Solitudo w mieście Dubrownik. Jedziemy wzdłuż nadbrzeża, dojazd na camping po południu. Odpoczynek na campingu, korzystamy z atrakcji, baseny, plaża.
( brak 250km )

• 27.09.2022
Chorwacja: Dubrownik
Całodzienny odpoczynek na plaży i campingu , zwiedzanie miasta.
( brak trasy )

• 28.09.2022
Chorwacja: Dubrownik
całodzienny odpoczynek przed powrotem do Polski, zwiedzanie miasta, plaża, baseny.
( trasa brak )

• 29.09.2022
Chorwacja: Dubrownik/zagrzeb
Po śniadaniu wyjazd w kierunku miasta Zagrzeb. Zatrzymujemy się na Campingu Camp Vita termy, baseny, sauny z których korzystamy do wieczora.
( trasa około 620km )

• 30.09.2022
Chorwacja/Polska: Zagrzeb/Wisła
Rano ruszamy do miejscowości Wisła camping Jonidło. Późnym popołudniem przy wspólnym grilu wspominamy naszą wyprawę.
( trasa około 700km )

• 01.10.2022
Polska: Wisła/Tczew
Rano ruszamy do Tczewa. Późnym popołudniem zdanie kamperów, porzegnanie.
( trasa około 600km )

KOSZTY WYPRAWY:

WYNAJEM KAMPERÓW.
W wyprawie bierze udział max 10 kamperów.

WOLNY KAMPER: LAIKA ECOVIP L3019
prawo jazdy kat.B / 4 osobowy

cena 9000zł za wynajem 15 dni


Kliknij tutaj

WOLNY KAMPER: SUNLIGHT STANDARD A70
prawo jazdy kat.B / 6 osobowy

cena 8000zł za wynajem 15 dni


Kliknij tutaj

WOLNY KAMPER: Półintegra Chausson 627GA Titanium Premium 
prawo jazdy kat. B / 5 osobowy

cena 8000zł za wynajem 15 dni


Kliknij tutaj

WOLNY KAMPER: Półintegra Chausson 720 Titanium Premium

prawo jazdy kat. B / 5 osobowy
cena 8000zł za wynajem 15 dni


Kliknij tutaj

WOLNY KAMPER: Półintegra Chausson 720 Titanium Premium BIS

prawo jazdy kat. B / 5 osobowy
cena 8000zł za wynajem 15 dni


Kliknij tutaj

WOLNY KAMPER: Chausson V594MAX
prawo jazdy kat. B / 4 osobowy
cena: 8000zł za cały wynajem 15 dni


Kliknij tutaj

◇ OPŁATA za CAMPINGI:
14 noclegów na campingach dla 4/5 osób około 2.500zł za parcele premium. Dużo tańsze są parcele podstawowe wtedy sumaryczny koszt to około 1.700zł

◇ CENA PALIWA i OPŁAT DROGOWYCH

Kwota za paliwo razem z winietami za 1 kampera około 4000zł

◇ KOSZTY WYŻYWIENIA:
Kwota wyżywienia dla 4/5 osób 1500zł. Koszt wyliczony jest przy samodzielnym wyżywieniu z własnych produktów. Posiłki przygotowujemy w kamperze. Możemy korzystać z restauracji, w tym przypadku kwota za wyżywienie będzie wyższa. 

■ REZERWACJE, INFORMACJE: biuro@fajnykamper.pl, tel.792185285 lub 607915269, tutaj link do strony,  
W celu rezerwacji kampera oraz miejsca na wyprawę należy wpłacić 50% kwoty za wynajem kampera jako zadatek rezerwacyjny. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 50% oraz kaucję. Opłaty za najem, oraz kaucję przyjmujemy przelewem lub gotówką.

■ UWAGA
Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Prosimy zrobić i mieć w wersji elektronicznej kopie dokumentów. Przy podróży ze zwierzętami, konieczny dodatkowy paszport i aktualne szczepienia oraz szelki, klatka do przewozu naszych pupilów.

Istnieje możliwość ubezpieczenia kaucji kontakt telefoniczny.

Wskazane mieć ze sobą kartę kredytową oraz minimum 400euro, 7000kun, 1000złotych, gotówką.

Prosimy włączyć przed wyjazdem z Polski roaming oraz wykupić dodatkowy pakiet internetu.

Fajnykamper.pl ponoszą pełną odpowiedzialność za stan techniczny kamperów w dniu wydania kamperów i oświadczają, że kampery nie posiadają żadnych wad mechanicznych oraz prawnych w dniu wydania. Kampery posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC wymagane prawem oraz dodatkowe Assistance.

■ Z WŁASNYM KAMPEREM
Istnieje możliwość przyłączenia się do Nas również własnym kamperem do wyprawy: koszt 2500zł za całą wyprawę. Inne koszty ponosi uczestnik wg opisu wyprawy.

Fajnykamper.pl nie są organizatorem wycieczki turystycznej w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera ( np: drogowe, losowe ). Każdy uczestnik ma obowiązek ubezpieczenia się we własnym zakresie od NNW czy OC w życiu prywatnym. Obowiązuje pełna umowa oraz regulamin wynajmu kampera. Uczestnicy wyprawy wynajmują od Fajnykamper.pl kampera i na własną odpowiedzialność dołączają się do wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, restauracje atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd…
Ceny campingów, paliwa, wyżywienia, atrakcji nie są zależne od Fajnykamper.pl i podane ceny są orientacyjne.
Jeżeli uczestnik odłączy się od innych uczestników i Pilota w czasie trwania wyprawy nie może dochodzić od Fajnykamper.pl zwrotu wpłaconych należności za udział w wyprawie lub za wynajem kampera w całości lub częściowo.

Copyright © 2022 | Projekt realizacja ITenter.pl